Výrobcovia / značky

Advertising

MOTUL

Motorový olej

Viac detailov


0,00 € s DPH


Motul vyniká inovatívnym riešením

MOTUL si kladie náročné ciele neustále produkovať kvalitné mazivá sa stále lepšími výkonmi a posúva technologické hranice. Produktové inovácie sú každodenným prístupom celej skupiny. 

Motul sa v priebehu celej svojej histórie odlišoval od svojich konkurentov svojimi high-tech riešeniami: už v roku 1971 sa stal prvým výrobcom 100% syntetického oleja pre automobily.

Pri vývoji Ester technológie radu 300V Motorsport line, Motul vyvinul technológiu presahujúcu všetky existujúce štandardy.

Skupina vďačí za svoju inovačnú kapacitu svojím tímom organizovaných v rámci projektu "Centre of Excellence Product", rovnako tak spoluprácu s vysokými školami, konzultantmi a špecializovanými subjektmi vo vyspelých technologických odboroch.

Výskumné a vývojové laboratóriá v Japonsku a vo Francúzsku sú plné tímov zložených z najlepších chemikov s titulmi PhD, rovnako ako aj inžinierov skúsených v práci s mechanickými aplikáciami. 

Vývoj partnerstiev so špecializovanými univerzitami, ako napr, MADI, prestížnou ruskou technickou univerzitou špecializovanou na autá a pozemné stavby a jej sieťou konzultantov poskytujú široké a esenciálne znalosti počas rôznych fáz vývoja produktov. 

V každej z hlavných oblastí pôsobenia značky Motul udržiava projekt Centre of Excellence Product veľmi blízky kontakt s výrobcami, ako návodom na aktivity spojené s výskumom a vývojom; preto je určený aj technický dozor nad všetkými schváleniami OEM preberaním spätnej väzby od klientov. 

Na priemyselnom poli buduje Motul projekt Aluminium Way, vďaka spolupráci s technologicky pokročilým partnerom, Baraldi Lubrificanti, v Taliansku. Tento projekt sa venuje vysokotlakovému odlievaniu a opracovávaniu hliníka. 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

Nové produkty

Momentálne nie sú dostupné žiadne nové produkty.

Advertising
Reklama

Špeciály

Odber noviniek